Propozycja lokaty od mbank – lokata trzydniowa mbank

Propozycja lokaty od mbank

Cenisz sobie swobodę w zarządzaniu swoimi oszczędnościami, a także chcesz aby twój kapitał zarabiał, bez konieczności zamrażania go, to lokata trzydniowa mbank jest dla ciebie. Mbank wyszedł z inicjatywą do wymagającego grona klientów i stworzył doskonałą ofertę do tych, którzy chcą przeznaczyć soje oszczędności na lokatę a jednocześnie mieć je do dyspozycji po bardzo krótkim czasie. W przypadku lokat jest to dość niespotykane, jednak jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie niezależność.

lokata trzydniowa mbank

Jeżeli jesteś posiadaczem rachunku eMax w mbanku wystarczy złożyć dyspozycje za jego pośrednictwem. Jeśli nie posiadasz rachunku możesz w łatwy sposób stać się jego właścicielem, jedyne co musisz zrobić to otworzyć go online z serwisu transakcyjnego mBank.

Lokata 3-dniowa jest nieodnawialna czyli po zakończeniu lokaty otrzymasz kapitał i odsetki na rachunek eMax, maksymalna kwota lokaty to 10. 000 zł, oprocentowanie wynosi 0, 80%. Mbank nie przewiduje limitu na liczbę lokat, po wygaśnięciu jednej możesz uruchomić kolejną. Lokata 3-dniowa mBank wymaga zablokowania naszego kapitału na czas trwania lokaty, a jej zerwanie powoduje utratę wypracowanego zysku. Należy mieć na uwadze, że zgodnie z ustawą, od zysków kapitałowych pobierany jest podatek w wysokości 19% kwoty zysku.

Author: pieniadzewbanku.pl