Lokata noble bank z i phonem.

Banki ze względu na dużą konkurencję starają się za wszelką cenę zachęcić swoich klientów do korzystania z ich usług. Obsługa klienta ma wówczas wyższą prowizję a bank więcej zarabia.
Ostatnim patentem na jaki decydują się banki są drogie gadżety.

lokata noble bank iphone

Wystarczy tylko wejść na stronę banku noble bank a wyskoczy nam komunikat lokata noble bank iphone. Bank zachęca do powierzenia swoich oszczędności lokacie. Jeżeli klient spełni warunki tej promocji to w nagrodę otrzyma i phona. Jest to drogi gadżet, który w ostatnich czasach jest bardzo pożądany. Dlatego wiele osób chętnie korzysta z tej promocji. Tym bardziej lokata jest bardzo zachęcająca.
Lokata została utworzona na oprocentowanie w wysokości 5%. Jest ona dostępna już od 100 000 złotych. Oferta dostępna jest na okres 3 miesięcy. Wystarczy spełnić kilka warunków i cieszyć się z posiadania nowoczesnego i phona.
Wiele osób chętnie korzysta z tej promocji, ponieważ i phone to bardzo pożądany gadżet. Banki także starają się przygotowywać takie promocje, aby były kuszące dla klientów. Zatem trzeba wiedzieć co jest na topie w dzisiejszych czasach.

 

Author: pieniadzewbanku.pl