Lokata avocado. Lokata avocado bz wbk

Będąc klientem banku bzwbk oraz klientem telefonii Plus GSM można skorzystać z bardzo korzystnej oferty jaką jest lokata avocado bz wbk.

lokata avocado bz wbk

Jest to bardzo kusząca lokata, ponieważ w pierwszym miesiącu posiadania takiej lokaty oprocentowanie wynosi 5, 0% w skali roku, natomiast w drugim aż 8, 0%. Odsetki podlegają kapitalizacji na koniec całego okresu deponowania. Możliwe jest wypłacenie pieniędzy przed umówionym terminem, jednak skutkuje to utratą wszystkich potencjalnych odsetek. Po zakończeniu lokaty otrzymany zysk z oszczędności wraz z zainwestowanymi oszczędnościami zostają oddane do dyspozycji właściciela i przelane na konto w Avocado. Z tego konta można już dokonać wypłaty oszczędności bądź oszczędzać dalej.
Warto oszczędzać trzymając swoje oszczędności na lokacie Avocado, ponieważ procent w skali roku jest naprawdę dobry. Można dzięki takiemu sposobowi oszczędzania zaoszczędzić wiele pieniędzy. Przy tym pieniądze nie kuszą do wydawania. Warto sprawdzić także inne oferty banków, zanim zdecydujemy się oddać nasze wszystkie oszczędności bankowi, ponieważ banki mają różne oferty gorsze bądź lepsze.

 

Author: pieniadzewbanku.pl