Lokata wznosząca. E-lokata wznosząca, Aviva ikonto

Wiele osób lokuje swoje oszczędności na lokacie. Jednak nie każdy lubi chodzić do banków i stać w długich kolejkach. Dlatego banki stworzyły możliwość otworzenia swojej lokaty za pośrednictwem internetu. Zaletą tego jest to, że można uniknąć stania w długiej kolejce do okienka bankowego. Także przez internet można porównać oferty wszystkich banków, dzięki czemu będzie można w łatwy sposób sprawdzić, który bank ma najkorzystniejszą ofertę.

e-lokata wznosząca, aviva ikonto

Dość popularnym bankiem jest aviva. W aviva ikonto można otrzymać atrakcyjne zniżki, łatwy dostęp do swoich polis oraz danych kontaktowych swojego agenta.
Ostatnio stała się bardzo popularna w internecie e lokata wznosząca. Jak sama nazwa wskazuje wraz z czasem procent zarabiania pieniędzy na swoich odłożonych oszczędnościach będzie wzrastał. Zatem wraz z upływającym czasem coraz bardziej będzie się opłacało odkładać pieniądze właśnie w tym koncie. Jeżeli mamy oszczędności to nie warto trzymać się w przysłowiowej skarpecie, ponieważ lepszym rozwiązaniem jest ulokowanie tych oszczędności na lokacie, która będzie sama pomnażała nasze oszczędności.

 

Author: pieniadzewbanku.pl