Spółdzielczy bank rzemiosła i rolnictwa elokata24. Wady i zalety lokaty spółdzielczego banku rzemiosła i rolnictwa.

Dobrymi opiniami cieszy się spółdzielczy bank rzemiosła i rolnictwa elokata24. Wszystko dlatego, że ten bank oferuje duży procent zarobku.
Podstawową zaletą eLokaty24 jest możliwość założenia lokaty bez wychodzenia z domu oraz brak potrzeby posiadania rachunku bankowego w banku Rzemiosła i Rolnictwa. Większość banków zastrzega sobie przymus utworzenia konta w banku, w którym staramy się o kredyt bądź chcemy ulokować tam swoje oszczędności.

spółdzielczy bank rzemiosła i rolnictwa elokata24

Jednak każdy medal ma dwie strony. Tak jest i w tym przypadku. Lokata ta posiada także wadę. Podstawową wadą eLokaty24 jest zmienna stopa procentowa oraz kapitalizacja odsetek na koniec okresu umownego. W przypadku obniżki stóp procentowych przez RPP, bank może obniżyć oprocentowanie. Jest to pewna niedogodność, ponieważ istnieje wiele lokat, które gwarantują niezmienność swoich stóp procentowych. Niestety ta lokata tego nie gwarantuje. Przez co nie jest to już taka atrakcyjna oferta. Wielu klientów może się zniechęcić do ulokowania swoich oszczędności właśnie w tej lokacie z powodu możliwości zmienności oprocentowania lokaty. A jest to duży minus.

 

Author: pieniadzewbanku.pl