Lokata powitalna 123.

Banki stałe prześcigają się w zdobywaniu klientów. A w tym celu opracowują coraz to nowsze i bardziej atrakcyjne oferty. W ostatnim czasie powstała idea o nazwie lokata powitalna 123. Sama nazwa wskazuje, że jest to lokata, czyli ma na celu pomnażanie oszczędności powierzonych na tej lokacie. Jednak nie jest to taka zwykła lokata, ponieważ zakłada ona, że procent oszczędności będzie wzrastał wraz z kolejnym miesiącem.

lokata powitalna 123

Lokata ta jest progresywna o wyjątkowo krótkim okresie trwania. Zatem będzie świetnie nadawała się dla osób, które nie chcą w nieskończoność czego na swoje oszczędności. A jednocześnie szukają czegoś, na czym mogliby zarobić. I niestety chociaż w ostatnim miesiącu dochodzimy do 5% to jednak średnie oprocentowanie jest poniżej 4% a więc nie jest to oferta, która ciężko by było przebić, ponieważ można z łatwością znaleźć wiele innych lokat w innych bankach, które oferują większe oprocentowanie. Zatem nie jest to najkorzystniejsza oferta.
Wniosek nasuwa się sam, że pomimo promocji lokat, warto przyjrzeć się im na spokojnie i dokonać prostych obliczeń, dzięki którym można podjąć decyzję o wyborze najkorzystniejszej lokaty.

 

Author: pieniadzewbanku.pl